Parafia Rzymskokatolicka w Brzeźnie Lęborskim

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 07.03.2021 r.

1. Dziś jest czas, by obudzić swoją wiarę, przyjrzeć się naszemu życiu, czy Bóg w moim życiu jest na pierwszym miejscu, dlatego zapraszam na REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA DOROSŁYCH, które obecnie rozpoczynamy. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej ks. Krystiana posługującego w Wejherowie. Zaplanujmy tak swoje obowiązki, aby skorzystać z duchowego odrodzenia.

2. Zgodnie z tradycją we wtorek i w środę taca będzie przeznaczona dla ojca rekolekcjonisty. Polecam ofiarności parafian. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Plan rekolekcji:
07.03.2021 r. - niedziela:
godz. 8.00 - Brzeźno Lęborskie - Msza z Nauką Ogólną,
godz. 9.45 - Wysokie - Msza z Nauką Ogólną,
godz. 11.45 - Brzeźno Lęborskie - Msza z Nauką Ogólną.

08.03.2021 r. - poniedziałek:
godz. 18.00 - Brzeźno Lęborskie - Msza z Nauką Ogólną,
po Mszy św. Spotkanie Formacyjne z kandydatami do bierzmowania - obecność obowiązkowa!

09.03.2021 r. - wtorek:
godz. 18.00 - Brzeźno Lęborskie - Msza z Nauką Ogólną,
po Mszy św. Spotkanie Formacyjne rodziców i dzieci I komunijnych - obecność obowiązkowa!

10.03.2021 r. - środa:
godz. 18.00 - Brzeźno Lęborskie - Msza z Nauką Ogólną,
ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI I WIZYTACJA BISKUPIA W GNIEWINIE.

3. W związku z wizytacją biskupią w Dekanacie Gniewińskim biuro parafialne czynne tylko w piątek bezpośrednio po Mszy o godz. 18.00. 

4. W związku z pracami przy budynku parafialnym (plebania) oraz na filii w Wysokim - wymiana dachu i ocieplenie kaplicy drenarką, podobnie jak w wielu parafiach większych od nas wprowadzam kolektę Inwestycyjną w każdą II Niedzielę miesiąca. Polecam ofiarności parafian. Bóg zapłać za złożone ofiary!

5. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek - Święto Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Pelplinie, w sobotę VIII rocz. wyboru papieża Franciszka. Otoczmy naszą modlitwą Ojca Św.  

6. We wtorek 09.03. br. zapraszam na adorację w intencji powołań po spotkaniu z dziećmi komunijnymi po wieczornej Mszy św. do godz. 21.00.

7. Na stoliku w nawie bocznej kościoła do nabycia "Pielgrzym" 3,5 zł i "Gość Niedzielny" 6 zł oraz wydanie specjalne o św. Józefie 9 zł. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Przejdź do góry strony