Parafia Rzymskokatolicka w Brzeźnie Lęborskim

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ŚW. - ROK A - 02.08.2020 r.

1. Rozpoczynamy drugi miesiąc wakacji, urlopów, żniw. To szczególny miesiąc dla nas Polaków, katolików - pielgrzymujemy w okrojonej formie do Jasnogórskiej Pani, wypraszając łaski dla nas i całej naszej Ojczyzny.

2. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Eucharystii i codziennej modlitwie porannej i wieczornej.

3. Okazja do spowiedzi św. przez cały rok w zakrystii 15 minut przed Mszą św. z wyjątkiem niedzieli, świąt i uroczystości.

4. W zakrystii do nabycia  "Pielgrzym" i "Gość Niedzielny".

5. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek - św. Jana Vianneya, prezbitera, patrona proboszczów; w I czwartek - Przemienienie Pańskie, święto, w I piątek odwiedziny chorych od godz. 10.00, po południu od godz. 17.00 wystawienie Sanctissimum i adoracja do godz. 18.00 i okazja do dodatkowej spowiedzi świętej dla całej parafii, w sobotę - św. Dominika, prezbitra. 

6. Bóg zapłać parafianom za wypielenie wokół świątyni i budynków parafialnych, a parafianom za pomoc w montażu odnowionych głównych drzwi naszego kościoła parafialnego w Brzeźnie Lęborskim. Proszę też parafian o wsparcie materialne. Musimy udzielić 25% wkładu własnego. Wpłat możemy dokonywać na konto parafialne, które znajduje się na stronie internetowej parafii oraz w formie kopert z dopiskiem "Drzwi". Dziękuję za i zrozumienie!!!

7.  Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Łukasz RUBEL i Małgorzata PAJDA z parafii Brzeźno Lęborskie. Zap. II. DONNER Damian, Przemysław, stanu wolnego, zam. Brzeźno Lęborskie i MIOTK Małgorzata, stanu wolnego, zam. Gniewino, Zap. I.

8. Obfitości łask każdego dnia dla wszystkich parafian i gości przebywających na terenie naszej parafii!!!

Przejdź do góry strony