Parafia Rzymskokatolicka w Brzeźnie Lęborskim

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ŚW. - ROK A - 11.10.2020 r.

1. Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem "Totus Tuus". Zbiórka do puszek przed naszymi kościołami na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą zdolną młodzież z terenów rustykalnych. Proszę panie z "Caritasu" i ministrantów o przeprowadzenie tej szlachetnej zbiórki. Bóg zapłać za złożone ofiary!!!

2. Po sumie o godz. 11.15 spotkanie obowiązkowe dla rodziców i dzieci, które przyjmą I Komunię Św. w 2021 r. w Brzeźnie Lęborskim oraz poświęcenie różańców dla dzieci.

3. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w środę i w piątek po mszach o godz. 18.00.

4. W zakrystii do na nabycia nowy ,,Gość Niedzielny''.

5. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek - bł. Jana BEYZYMA, prezbitera;we wtorek - Honorata KOŹMIŃSKIEGO, prezbitera, w czwartek - św. Teresy od Jezusa, dziewicy i  dra Kościoła; w piątek - św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika, w niedzielę - rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

6. Od 1 października trwa modlitwa różańcowa na całym świecie zatem zachęcam do udziału w nabożeństwach w tygodniu 20 minut przed Eucharystią. Korzystajmy gremialnie z daru tej pięknej modlitwy, którą ukochał umiłowany nasz św. Jan Paweł II. 

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę obfitości łask Bożych, a przede wszystkim zdrowia. 

Przejdź do góry strony