Parafia Rzymskokatolicka w Brzeźnie Lęborskim
Menu
Kliknij, aby otworzyć menu

Całoroczna praca parafii 2010 r.

 Całoroczna praca parafii 2010 r.

13.II.2010 r. IX Bal Charytatywny PZC - podziękowanie dla wolontariuszy i sponsorów.
14.III.2010 r. Wprowadzenie akcji "Podziel się z innymi przeczytaną prasą katolicką" (składanie czasopism w kruchcie). 

1.IV.2010 r. Spotkanie na plebanii w Wielki Czwartek ks. Proboszcza i ks. Ferdynanda Nejranowskiego z rodzicami kapłanów powołanych z naszej parafii (ks. M. Rybickiego i ks. M. Bogusza) oraz rodziną szafarza, pp. M. H. Hollander (Szensztat).

16.IV.2010 r. Wiosenne posiedzenie Rady Parafialnej (minuta ciszy w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej; sprawy bieżące i planowane).

4.VII.2010 r. Parafianie należący do Żywego Różańca otrzymali „List od Diecezjalnego Opiekuna Kół Różańcowych”- ks. Eugeniusza Filipińskiego.

6.VIII.2010 r. Na jesiennym posiedzeniu Rady Parafialnej wysłuchano sprawozdania przygotowanego  z okazji wizytacji pasterskiej.

21.IX.2010 r. Rozprowadzanie kalendarzy na rok 2011 oraz książki „Mam wszystko ….18 lat życia Chiary Luce Badano” (za tydzień zostanie ogłoszona błogosławioną).

28.XI.2010 r. Początek nowego roku liturgiczno - duszpasterskiego w Kościele, pod hasłem „W komunii z Bogiem” („Kościół domem i szkołą modlitwy”).

29.XI.2010 r. Rozprowadzanie świec „Wigilijne Dzieło Pomocy” przez wolontariuszy PZC. Możliwość zakupu „ Modlitewnika za Ojczyznę”, „Modlitewnika do Aniołów” i „Biblii Rodzinnej”

3.XII.2010 r. Podziękowanie PZC za „współpracę dla dobra społeczności lokalnej”, założone na ręce ks. Proboszcza przez dotychczasowego Wójta Gminy Łęczyce.

19.XII.2010 r. Rozprowadzanie kubków z motywem szopki bożonarodzeniowej i zdjęciem naszego kościoła. Przyjmowanie zamówień na książkę australijskiego prawnika Rona Tesoriero pt. „Powody aby wierzyć” oraz płytę DVD z konsekracji kościoła w Brzeźnie, obrazu z jego wizerunkiem,
a także kaplicy w Wysokiem (na płótnie) 

Przejdź do góry strony