Parafia Rzymskokatolicka w Brzeźnie Lęborskim
Menu
Kliknij, aby otworzyć menu

Rok 2003

 - Parafianin Sylwester Kustosz przygotowuje się do posługi brata zakonnego w klasztorze O.O. Paulinów na jasnej Górze w Częstochowie.

- Zaprzysiężenie nowego składu Rady Parafialnej podczas Mszy św.
- Początek peregrynacji obrazu Chrystusa Miłosiernego w diecezji pelplińskiej; przygotowanie harmonogramu działań podejmowanych przez naszą parafię.
- Wydanie specjalne „Tygodnika Parafialnego” z „Listem ks. Proboszcza do Parafian”, przed poświęceniem kościoła po zakończeniu kapitalnego remontu, rekolekcjami i peregrynacją obrazu.
- Konsekracja ołtarza, poświęcenie kościoła (Biskup Szlaga i Biskup Krupa) z udziałem kapłanów dekanatu i spoza, siostry zakonnej, gości z Communio In Christo, sponsorów parafii, władz powiatowych i gminnych oraz licznie przybyłych wiernych; Medale Zasługi dla Diecezji otrzymali: superior generalny Communio In Christo (Na ręce ks. H. Walcha), pp. B.L. Kreftowie oraz p. S. Patok.
- Odpust parafialny i peregrynacja obrazu Chrystusa Miłosiernego; całonocna adoracja; zapis postanowień w „Księdze owoców”.
- Msza św. z sakramentem chorych; adoracja NSPJ w intencji przebłagania za grzeszników i o trzeźwość.
- Msza św. wotywna o Miłosierdziu Bożym pod przewodnictwem ks. biskupa J.B. Szlagi; zakończenie peregrynacji w parafii i dekanacie.
- Bierzmowanie młodzieży (Biskup Szlaga).

Rok 2003
Rok 2003
Rok 2003
Rok 2003
Rok 2003
Rok 2003
Rok 2003
Rok 2003
Rok 2003

Przejdź do góry strony